Spotkajmy się na Cavaliadzie

wpis w: Blog, O smaczkach | 0

21 lutego 2015 roku, w sobotę, spotkajmy się na Cavaliadzie w Lublinie. Końskie Amaczki planują odwiedzić tą największą imprezę jeździecką. Targi organizowane podczas Cavaliady to miejsce gdzie spotykają się hurtownie jeździeckie, sklepy jeździeckie, zaopatrzenie sklepów jeździeckich, dostawcy sprzętu, producenci i dystrybutorzy. Przedstawiciele wszystkich branż związanych z jeździectwem i hodowlą koni. Producenci pasz, suplementów i dodatków. Nie może więc zabraknąć i nas.

Ekipa Końskich Smaczków jak zawsze tam gdzie dzieją się najważniejsze dla jeździectwa rzeczy.

Tak i tym razem, 21 lutego 2015 roku będziemy na targach organizowanych przy Cavaliadzie w Lublinie. Będzie to dobra okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi, do rozmów i zawierania nowych kontraktów. Będzie to także wyśmienita okazja do rozmów z naszymi klientami. Będziemy mogli wymienić się opiniami o tym co kochamy w Końskich Smaczkach a co jest jeszcze do poprawy.

Jeśli także planujesz odwiedzić Cavaliadę w Lublinie i targi jeździeckie w sobotę 21 lutego, poszukaj nas tam. Jak zawsze będzie nas pełno wszędzie a poznasz nas po bordowych firmowych polówkach. Będziemy mieli także dużo gratisów do rozdawania. Zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *