Sponsoring konkursów Facebook

Końskie Smaczki wspierają liczne strony i profile na Facebooku o tematyce jeździeckiej. Strony takie prowadzone są zazwyczaj przez bardzo oddanych miłośników koni i sympatyków jeździectwa.

Często zdarza się, że osoba prowadząca taką stronę czy też profil FB chce zorganizować dla swoich fanów i znajomych konkurs. W tym celu poszukuje sponsorów nagród czy też upominków.

Końskie Smaczki chcąc wesprzeć takie osoby może udostępnić upominki na potrzeby konkursów.

Warunki wstępne i definicje:

1. Organizatorem konkursu jest właściciel danego profilu / strony Facebook, administrator lub wytypowana przez niego osoba

2. Końskie Smaczki są wyłącznie sponsorem nagród. Znaczy to tyle, że Końskie Smaczki nie ingerują w przebieg konkursu, w zasady wyłaniania zwycięzców, termin oraz inne warunki. Nie ponoszą także odpowiedzialności za konkurs.

3. Organizacja konkursu z Końskimi Smaczkami oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Nagrody:

1. Końskie Smaczki przeznaczają na potrzeby konkursu nagrody. Nagrodami są promocyjne opakowania Końskich Smaczków (mix smaków – trzy smaki w jednej paczce – buraczkowe, marchewkowe, jabłkowe) o wadze 250g.

2. Ilość wspomnianych nagród uzależniona jest od ilości fanów / znajomych profilu na którym organizowany jest konkurs według zasady: do 1000 osób – 1 paczka, do 2000 – 2 paczki, do 5000 – 3 paczki, do 10000 – 5 paczek. Ponad 10000 – ustalane indywidualnie.

3. Nagrody dostarczane są organizatorowi konkursu w terminie do 7 dni od rozstrzygnięcia konkursu (data nadania paczki) na wskazany przez organizatora adres.

4. Dodatkowo, poza wspomnianymi nagrodami Końskie Smaczki udostępniają organizatorowi konkursu kod zniżkowy na zakupy w sklepie Końskie Smaczki – do udostępnienia wszystkim biorącym udział w konkursie.

Warunki konkursu:

1. Końskie Smaczki stawiają dwa warunki konkursu:

1a. Organizator musi uzależnić przebieg konkursu od tego, aby użytkownicy polubili:

– profil Końskich Smaczków (https://www.facebook.com/konskiesmaczki); – profil Horse&Fun (https://www.facebook.com/horseandfun);

1b. Aby konkurs uważano za rozstrzygnięty musi w nim wziąć udział minimalna ustalona niżej ilość osób uzależniona od ilości fanów organizatora (tyle polubień strony Końskie Smaczki ma być zanotowane):

– do 1.000 fanów organizatora – minimum 75 osób; – do 2.000 fanów organizatora – minimum 150 osób; – do 5.000 fanów organizatora – minimum 200 osób; – do 10.000 fanów organizatora – minimum 300 osób.

Przebieg procedury i konkursu

1. Organizator konkursu nawiązuje kontakt z Końskimi Smaczkami.

2. Organizator konkursu przedstawia link do strony na której ma być organizowany konkurs oraz przewidywany termin rozpoczęcia konkursu.

3. Końskie Smaczki akceptują stronę i warunki konkursu.

4. Organizator musi polubić i udostępnić stronę Końskich Smaczków na FB przed rozpoczęciem konkursu.

5. Organizator przygotowuje post konkursowy i rozpoczyna konkurs informując o tym Końskie Smaczki. W przygotowaniu postu konkursowego można wykorzystać zdjęcia, banery i logotypy dostępne na stronie.

6. Organizator publikuje w treści konkursu aktywny link do profilu FB Końskich Smaczków oraz umieszcza w tym poście konkursowym treść: „Dla wszystkich biorących udział w konkursie prezent od Końskich Smaczków w postaci zniżki 20% na zakup w sklepie na www.konskiesmaczki.pl – wystarczy podczas finalizowania zamówienia wpisać kod rabatowy „KONKURS FB” aby uzyskać zniżkę 20%.”

7. Po zakończeniu konkursu organizator informuje o tym fakcie Końskie Smaczki, przekazuje informację ile polubień profilu Końskie Smaczki osiągnięto z konkursu (orientacyjnie, nie potrzebujemy dokładnej liczby) oraz podaje adres do wysyłki paczki z nagrodami.

8. Końskie Smaczki potwierdzają zakończenie konkursu i w terminie 2 dni roboczych wysyłają paczkę z nagrodami na wskazany adres. Organizatorowi konkursu Końskie Smaczki podsyłają numery przesyłek.

Warunki końcowe

1. W trakcie trwania konkursu, organizator ma dbać o promocję i dobre imię Końskich Smaczków.

2. Organizator ma przestrzegać zasad panujących na Facebooku.

3. Organizator nie może czerpać korzyści finansowych z organizowanego konkursu ani z dostarczonych nagród.

4. Przed rozpoczęciem konkursu organizator musi polubić stronę Końskie Smaczki (https://www.facebook.com/konskiesmaczki) ze strony, która organizować będzie konkurs.

5. Do postu konkursowego organizator musi dodać wpis o treści „Dla wszystkich biorących udział w konkursie prezent od Końskich Smaczków w postaci zniżki 20% na zakup w sklepie na www.konskiesmaczki.pl – wystarczy podczas finalizowania zamówienia wpisać kod rabatowy „KONKURS FB” aby uzyskać zniżkę 20%.”

6. W terminie 2-3 tygodni od zakończenia konkursu organizator musi opublikować na swojej tablicy post o treści „Polecamy Końskie Smaczki – naturalne przysmaki dla koni. Można je nabyć w sklepie online: http://konskiesmaczki.pl/products-page/”.

7. Regulamin wchodzi w życie z dniem 14.02.2015r. i dotyczy wszystkich konkursów organizowanych po tej dacie.

8. Nie odpowiadamy na wiadomości FB typu „cześć, zasponsorujecie mi smaczki, proszę proszę proszę” – to nasza misja edukacyjna aby od najmłodszych lat uczyć osoby kontaktu z firmami i instytucjami. Sekretem zainteresowania nas sponsoringiem jest „dzień dobry” zamiast „cześć”, „”hej”, heja”, „hejka”, „siema”, „siemka”. Nie odpowiadamy też na wiadomości pisane „per ty”. Tylko tyle i aż tyle 🙂

Może Ci się również spodoba