O nas

Końskie Smaczki Producent przysmaków i ciastek dla koni

Firma Końskie Smaczki powstała w 2012 roku jako odpowiedź na brak możliwości znalezienia na rynku smaczków dla koni, które jednocześnie pozbawione byłyby substancji szkodliwych dla zdrowia naszych koni. Każdy z członków zespołu Końskie Smaczki to praktyk jeździectwa. Znamy konie, obcujemy z nimi, naszą pasją jest jeździectwo. Uwielbiamy treningi z nimi, pasjonujemy się ich fizjologią i psychologią. Wywodzimy się także ze środowisk wsi i małych miasteczek. Od zawsze uprawialiśmy ekologiczne warzywa i owoce, zboża, jajka. Wcześniej, przed powstaniem Końskich Smaczków, produkty te były wykorzystywane prywatnie, były spożywane przez nasze rodziny. W chwili obecnej trafiają do naszej produkcji. Zawsze zdrowe, pozbawione chemii, uprawiane ekologicznie. Takie, którymi sami siebie karmiliśmy.

W 2015 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Belgiapol – firmy pochodzącej z naszej małej miejscowości i staliśmy się oficjalnym partnerem tej firmy. Do naszej oferty trafiły oleje sojowe czyste nierafinowane dla koni (czyste, z ekstraktem z czosnku i z ekstraktem z miodu pitnego) oraz octy dla koni – ocet jabłkowy dla koni i ocet z miodu pitnego.

W prowadzeniu produkcji i sprzedaży Końskich Smaczków obraliśmy sobie za cel: – wyroby tylko i wyłącznie ekologiczne – całkowity brak chemii, polepszaczy smaku i zapachu, sztucznego sodu i cukru, brak konserwantów – przystępne i uczciwe ceny – miła, konkretna i profesjonalna obsługa w sklepie

Zapraszamy na zakupy. Poleć nas również swoim znajomym – sami nie mamy środków aby konkurować marketingowo z potentatami, którzy karmią wasze konie chemią.

Poznajcie również maskotkę Końskich Smaczków

Szczurzycę Merlin

Maskotka Końskich Smaczków - szczurzyca MerlinTa niezwykle sympatyczna i niezwykle urodziwa szczurzyca towarzyszy nam w codziennej pracy nad Końskimi Smaczkami (bez obaw, przebywa wyłącznie w zapleczu biurowym, bez kontaktu z produkcją).

Gdy odpisujemy na Wasze maile, całkiem możliwe, że właśnie przelatuje nam po klawiaturze (stąd czasami pojawiające się literówki).

To ona jest głównym testerem Końskich Smaczków. Z każdej partii produktów dostaje smaczka do spróbowania.

Jej szczurze wybredne podniebienie nie wypuści żadnej partii smaczków jeśli nie spełniają jej oczekiwań 🙂

A tutaj szczurzyca Merlin wita się z małymi szczurkami, które miała pod opieką przez ostatni tydzień