Końskie Smaczki bez ogłowia

wpis w: Blog, O smaczkach, Poradnik | 0

Końskie Smaczki kolejny raz zawitają na Dolny Śląsk. Tym razem do stolicy województwa, Wrocławia, gdzie na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice rozgrywane będą II Mistrzostwa Kraju w jeździe bez ogłowia.

W dniach 25-26 kwietnia w Partynicach organizowane są już II zawody z serii Krajowych Mistrzostw w jeździe bez ogłowia. Zeszłoroczna impreza przyciągnęła sporą liczbę zawodników, ich koni oraz wypełniła po brzegi trybuny hali przy ul. Zwycięskiej 2 we Wrocławiu. Dyrektor Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice, p. Jerzy Sawka zapewnia przy organizacji drugiej imprezy z tej serii, że organizacja mistrzostw w jeździe bez ogłowia stanie się tradycją a zawody tego typu będą stałym elementem rozpoczynającego się sezonu w Partynicach.

W tym roku do imprezy przystąpią także Końskie Smaczki, które przygotowały dla zawodników i ich koni pyszne paczki z ciasteczkami dla koni.

Naturalne końskie przysmaki dla naturalnych jeźdźców.

W imieniu własnym, Końskich Smaczków, Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice, zawodników i koni serdecznie zapraszamy na imprezę. Bazując na doświadczeniach z 2014 roku można śmiało stwierdzić, że „będzie się działo”. Kolejny obowiązkowy punkt w kalendarzu miłośnika jeździectwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *