Konkurs – sekretny język koni

wpis w: Blog, O smaczkach | 0

Jaka jest prawdziwa natura konia? Czym różnią się od siebie poszczególne rasy i typy koni? Jak interpretować odgłosy wydawane przez konie? Co można wyczytać z postawy ciała i ruchów ciała konia? Jak nauczyć się dobrze jeździć konno w zgodzie z naturą konia?

Konie, podobnie jak i ludzie, posługują się zmysłami wzroku, węchu, słuchu i smaku, ale w przeciwieństwie do człowieka nie są drapieżnikami. Zrozumienie różnic w postrzeganiu świata przez konie i ludzi (trawożerców i drapieżników) pozwala lepiej pojąć zachowanie naszych pięknych, cztero-kopytnych przyjaciół i ułatwia porozumiewanie się z nimi w każdej sytuacji.

Książka „Sekretny język koni” autorstwa Heather Dunphy wydawnictwa Foksal to wyjątkowy poradnik dla właścicieli i miłośników koni. Zawiera mnóstwo informacji o rasach koni, pielęgnacji koni, zachowaniu i potrzebach, ale przede wszystkim uczy, jak właściwie interpretować mowę ciała koni i postępować z tymi niezwykłymi zwierzętami. Dzięki tej książce zyskasz pewność siebie, która pozwoli Ci zbudować silną i harmonijną więź z Twoim koniem.

Już niedługo na profilu facebukowym Końskich Smaczków (tutaj profil) konkurs, w którym do wygrania będzie ta piękna w formie i treści książka oraz paczka kilogramowa miksu smaczków od Końskich Smaczków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *