Jeśli jesteś przedstawicielem sklepu jeździeckiego, stacjonarnego czy też online (e-sklep), handlujesz sprzętem jeździeckim na allegro, twoją działalnością jest hurtownia jeździecka (hurtownia sprzętu jeździeckiego lub paszy dla koni) to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Poniżej przedstawiamy wyjątkową ofertę na zaopatrzenie sklepów jeździeckich na terenie kraju.

Pierwsze co otrzymujesz od nas to wyjątkowa cena. Nasze przysmaki dla koni sprzedawane naszym partnerom po naszych cenach producenta pozwalają na osiągnięcie satysfakcjonującej marży ze sprzedaży. Nigdzie nie uzyskasz lepszej ceny niż u nas – u producenta.

Oferujemy także duże wsparcie marketingowe. Nasi partnerzy handlowi to filar naszej działalności. Zdajemy sobie sprawę, że tylko dzięki nim i wzorowym relacjom z partnerami możemy funkcjonować się, rozwijać się i podbijać coraz to nowsze rynki. Sprawiać, aby nasze przysmaki dla konia trafiały do coraz to szerszej rzeszy odbiorców. Dlatego też możesz liczyć na nasze wsparcie poprzez dostarczanie materiałów reklamowych (banery, ulotki, koszulki) oraz rzeczowo – poprzez dostarczanie próbek Smaczków do rozdawania wśród Twoich klientów. Ponadto rozwój Twojego biznesu jest naszym rozwojem. Dostarczamy więc także nagrody na organizowane przez Ciebie konkursy, abyś Twój biznes mógł budować solidne i trwałe relacje z klientami.

Dajemy także dogodne warunki płatności. Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji finansowej w branży oraz częstymi kłopotami z płynnością. Dlatego możesz u nas liczyć od samego początku współpracy na wydłużone terminy płatności faktur.

Nie ma także minimalnych ilości zamówienia. Jeśli zajmujesz się handlem sprzętem jeździeckim bądź paszami, już od pierwszego kilograma jesteś dla nas partnerem handlowym. Nie jesteś ograniczany minimalnymi ilościami zamówienia. Dodatkowo, dla naszych nowych klientów oferujemy pierwszą dostawę (koszty transportu) gratis!

Aby nawiązać współpracę, napisz: kontakt [małpa] konskiesmaczki.pl lub zadzwoń 733-821-198

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.