Znana i lubiana firma ze Stanów Zjednoczonych – EquiTECH – która znana jest z wprowadzania na rynek jeździecki nowych towarów i usług z wysokiej półki, wprowadza do swojej oferty zamienniki łęków do siodeł Marki Wintec, Bates, Collegiate i Barnes Saddlery. Podobnie jak w standardowych łękach Wintec przewiduje się 6 podstawowych rozmiarów. Co jest nowością – to połówki. Jeśli np. Niebieski łęk Wintec jest dla Ciebie za mały a czerwony za duży, można będzie nabyć łęki pośrednie:

  • biały łęk, rozmiar 33-34 cali
  • czerwony łęk, rozmiar 32 cali
  • niebieski łęk, rozmiar 31 cali
  • czarny łęk, rozmiar 30 cali
  • zielony łęk, rozmiar 29 cali
  • żółty łęk, rozmiar 27-28 cali

Cena detaliczna, za jaką będzie można nabyć łęki EquiTECH to $18.75 czyli około 75.00 zł czyli o 1/4 taniej niż standardowe łęki. Trwają rozmowy aby wprowadzić je do oferty sklepu Końskich Smaczków. O postępach będziemy informować.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.