Posiadasz własną stronę internetową o końskiej tematyce? A może piszesz końskiego bloga lub też publikujesz na serwisach blogowych o tematyce jeździeckiej? Oferujemy Ci szybką wymianę – za link otrzymasz od nas Smaczki.

Jeśli jesteś właścicielem bądź administratorem strony internetowej bądź blogu o tematyce jeździeckiej i masz możliwość umieszczenia linku do strony Końskich Smaczków na swojej stronie / blogu, możemy Ci zaproponować za taki link paczkę Końskich Smaczków. Link musi mieć formę aktywną i nie może posiadać atrybutu „nofollow” musi mieć formę:

<a href=”http://konskiesmaczki.pl/”>Końskie Smaczki – naturalne przysmaki dla koni</a>

Jeśli masz taką możliwość, skontaktuj się z nami na kontakt@konskiesmaczki.pl bądź poprzez facebook (tutaj). Podaj nam link do Twojej strony, ustalimy szczegóły współpracy.

W zamian za link oferujemy paczkę 250g Końskich Smaczków (Mix Smaczków) wraz z pokryciem kosztów przesyłki. DOdatkowo kupon zniżkowy 20% zniżki dla Ciebie i Twoich przyjaciół na zakupy na stronie Końskich Smaczków

Uwagi:
Wymiana „Link za Smaczki” nie dotyczy linków na Facebooku, Twiterze i innych platformach społecznościowych. Tylko i wyłącznie na samoistnych stronach www.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.