Wymień link na Smaczki

wpis w: Blog, O smaczkach, Poradnik | 0

Posiadasz własną stronę internetową o końskiej tematyce? A może piszesz końskiego bloga lub też publikujesz na serwisach blogowych o tematyce jeździeckiej? Oferujemy Ci szybką wymianę – za link otrzymasz od nas Smaczki.

Jeśli jesteś właścicielem bądź administratorem strony internetowej bądź blogu o tematyce jeździeckiej i masz możliwość umieszczenia linku do strony Końskich Smaczków na swojej stronie / blogu, możemy Ci zaproponować za taki link paczkę Końskich Smaczków. Link musi mieć formę aktywną i nie może posiadać atrybutu „nofollow” musi mieć formę:

<a href=”http://konskiesmaczki.pl/”>Końskie Smaczki – naturalne przysmaki dla koni</a>

Jeśli masz taką możliwość, skontaktuj się z nami na kontakt@konskiesmaczki.pl bądź poprzez facebook (tutaj). Podaj nam link do Twojej strony, ustalimy szczegóły współpracy.

W zamian za link oferujemy paczkę 250g Końskich Smaczków (Mix Smaczków) wraz z pokryciem kosztów przesyłki. DOdatkowo kupon zniżkowy 20% zniżki dla Ciebie i Twoich przyjaciół na zakupy na stronie Końskich Smaczków

Uwagi:
Wymiana „Link za Smaczki” nie dotyczy linków na Facebooku, Twiterze i innych platformach społecznościowych. Tylko i wyłącznie na samoistnych stronach www.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *