21 lutego 2015 roku, w sobotę, spotkajmy się na Cavaliadzie w Lublinie. Końskie Amaczki planują odwiedzić tą największą imprezę jeździecką. Targi organizowane podczas Cavaliady to miejsce gdzie spotykają się hurtownie jeździeckie, sklepy jeździeckie, zaopatrzenie sklepów jeździeckich, dostawcy sprzętu, producenci i dystrybutorzy. Przedstawiciele wszystkich branż związanych z jeździectwem i hodowlą koni. Producenci pasz, suplementów i dodatków. Nie może więc zabraknąć i nas.

Ekipa Końskich Smaczków jak zawsze tam gdzie dzieją się najważniejsze dla jeździectwa rzeczy.

Tak i tym razem, 21 lutego 2015 roku będziemy na targach organizowanych przy Cavaliadzie w Lublinie. Będzie to dobra okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi, do rozmów i zawierania nowych kontraktów. Będzie to także wyśmienita okazja do rozmów z naszymi klientami. Będziemy mogli wymienić się opiniami o tym co kochamy w Końskich Smaczkach a co jest jeszcze do poprawy.

Jeśli także planujesz odwiedzić Cavaliadę w Lublinie i targi jeździeckie w sobotę 21 lutego, poszukaj nas tam. Jak zawsze będzie nas pełno wszędzie a poznasz nas po bordowych firmowych polówkach. Będziemy mieli także dużo gratisów do rozdawania. Zapraszamy do kontaktu.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.