Nasze Końskie Smaczkismakołyki dla konia – nie zawierają konserwantów ani innych środków zwiększających termin przydatności o spożycia. Stąd też musieliśmy przyjąć specjalne rozwiązania aby w naturalny sposób zwiększyć termin przydatności do spożycia. Dlatego też sięgnęliśmy po możliwości jakie daje opakowanie próżniowe.

Nasze zdrowe i ekologiczne przysmaki dla konia pakowane są w półkilogramowe opakowania próżniowe z których wyssano powietrze. Tak pakowane są zarówno opakowania 0,5kg jak i opakowania 1kg (w przypadku 1kg jest to jedno opakowanie zbiorcze składające się z dwóch opakowań po 0,5kg. Kupując więc paczkę 1kg nie musisz od razu otwierać dwóch opakowań – najpierw zużyj pierwszą paczkę 0,5kg a gdy ją skończysz to możesz otworzyć nową, świeżą paczkę).

Opakowanie próżniowe znacząco zwiększa termin przydatności do spożycia bez konieczności dodawania konserwantów.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.