Końskie Smaczki wspierają organizatorów zawodów jeździeckich i organizatorów konkursów o tematyce jeździeckiej.

Organizujesz u siebie w stajni bądź ośrodku jeździeckim zawdy? Chcesz aby dzieciaki, zawodnicy, jeźdźcy i sympatycy jeździectwa dobrze się bawili? Nie masz jednak sponsorów nagród ani też środków na zakup drobiazgów dla zawodników? A może organizujesz konkurs o tematyce jeździeckiej, prowadzisz facebookowy profil lub stronę jeździecką czy też inną formę konkursu i potrzebujesz wsparcia rzeczowego w postaci nagród?

Końskie Smaczki cenią sobie takie inicjatywy. Sami prywatnie działamy bezinteresownie poświęcając własny czas i pieniądze dlatego rozumiemy i popieramy takie bezinteresowne osoby jak Ty. Możemy wesprzeć Cię nagrodami w postaci Końskich Smaczków. Skontaktuj się z nami, opisz dokładnie charakter Twojego konkursu / zawodów, opisz do kogo jest adresowany, kiedy i gdzie się odbędzie itd. My ze swojej strony postaramy się pomóc rzeczowo w Twojej inicjatywie.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.