W dniach 24-25 kwietnia w Ośrodku Jazdy Konnej „Bór” Toporzysko organizowany będzie Piknik Kawaleryjski. Impreza rozpocznie się już o godzinie 9.00 konkursem ujeżdżenia w klasie LL, o godzinie 14.00 przewidziano próbę terenową a o godzinie 20.00 capstrzyk pod pomnikiem Pułku 3 Strzelców Konnych. W Sobotę o godzinie 9.00 rozpocznie się konkurs skoków w klasie LL, o godzinie 11.00 przegląd mundurowy, o 12.00 strzelanie, 13.00 władanie białą bronią konno a o 20.00 odbędzie się bal na zamku Tarnowskich w Suchej Beskidzkiej. w niedzielę 26.04.2015 święto przeniesie się do Jordanowa. Szczegółowy program imprezy dostępny jest poniżej.

Końskie Smaczki wesprą dzielne kawaleryjskie konie w zmaganiach konkursowych nagrodami w postaci paczek Smaczków.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich na Piknik Kawaleryjski i do odwiedzenia Ośrodka Jazdy Konnej Bór Toporzysko.

Smaczki razem z Ułanami

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.