Spotkałam stronę internetową horsemodel.pl na której oferowane są bardzo ciekawe usługi. Otóż można sobie wynająć konie do sesji fotograficznej. Oferują konie do ślubnych zdjęć, do zdjęć komercyjnych także do zwykłych sesji zdjęciowych. W swojej ofercie mają dwa konie, jeden kasztanowaty drugi kary czyli czarny, wraz z opiekunami, ewentualnym transportem konia i przygotowaniem konia do sesji zdjęciowej oraz ze sprzętem końskim. Do tego wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Ich ofertę można opisać następująco. Fotografie ślubne z koniem. Każda z nas nie marzy o pięknych zdjęciach z końmi w oszałamiającej białej sukni ślubnej u boku przystojnego faceta. Taką możliwość zapewne mamy wyłącznie jeden raz w swoim życiu, że zrobimy sobie sesję fotograficzną tak jak tego chcemy. Mowa tu o fotografiach ślubnych i ślubnej sesji zdjęciowej. dzięki Horse Model każda miłośniczka koni, nawet jeśli nie ma własnego rumaka, może mieć takie fotografie dzięki możliwości wypożyczenia konia do sesji fotograficznej. W Horse Model oferują możliwość wynajęcia dwóch koni po jednym dla pana młodego i pani młodej, do przeprowadzenia ślubnej sesji fotograficznej. Sesja zdjęciowa może odbyć się z końmi w stadninie pod Krakowem, na terenie przyległym do stajni lub też gdziekolwiek indziej, ponieważ jest możliwość przewiezienia koni. Można więc nie tylko marzyć o ślubnej sesji fotograficznej z koniem ale też zrealizować swoje marzenie o ślubnych fotografiach konno. Wynajem koni do sesji zdjęciowej – czyli zrób sobie swoją własną sesję fotograficzną z końmi. Szukasz pomysłu na sesję fotograficzną? Jesteś fotografem, modelką lub modelem? A może zajmujesz się robieniem zdjęć amatorsko ale potrzebujesz nowych modeli do swoich sesji fotograficznych? Dzięki horsemodel.pl możesz wynająć sobie konie na własną sesję zdjęciową. Fotografie reklamowe z końmi – a może szukasz nowego spojrzenia na zdjęcia produktowe, zdjęcia do katalogów albo zdjęcia reklamowe? Możesz je zrobić z wykorzystaniem konia. Konie świetnie się sprzedają przy fotografiach wszelakich towarach i usługach. Zaczynając od produktów folkowych i pospolitych a kończąc na produktach ekskluzywnych. Masz więc pełne pole do popisu i wykorzystania konia w reklamie twojego biznesu lub biznesu twojego zleceniodawcy. Charakterystyka usług znajduje się na stronie Horse Model.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.