Końskie Smaczki ciągle rozwijają się. Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie nas wybierając nasze ciastka dla koni. Zainteresowanie jakim cieszą się produkowane przez nas smakołyki dla koni przerasta nasze oczekiwania. Ilość zamawianych przez Was, naszych zadowolonych klientów, przysmaków dla koni powoli przerasta nasze zdolności produkcyjne. Wypiekaliśmy dla Was Smaczki  na pełnych mocach. Ciągle wzrastające zainteresowanie zdrowymi i ekologicznymi nagrodami dla koni zmusiło nas do poszukiwania partnerów biznesowych, którzy pomogliby nam w produkcji. Stawialiśmy bardzo surowe warunki związane z produkcją.

Wypiekanie przysmaków dla koni musi odbywać się pod naszą całkowitą kontrolą i pod okiem naszego technologa żywności, z naszych składników i w zgodzie z polityką zwaną u nas „zero chemii”. Udało się znaleźć taką piekarnię.

Smakołyki dla konia od nowego partnera

Jest to piekarnia spółdzielcza, która nawiązuje do wieloletniej historii polskiej spółdzielczości. Są w stanie spełnić nasze wymagania i właśnie ruszyła współpraca pomiędzy Końskimi Smaczkami a nimi. Mamy nadzieję na owocną współpracę, zadowolenie naszych klientów i ciągłe podnoszenie jakości produktów oraz obsługi klienta. Dlatego też czekamy na opinie nowych klientów a zwłaszcza obecnych klientów, którzy mają porównanie jakie były wcześniejsze smaczki dla koni produkowane przez nas a obecnie produkowane smaczki dla konia.

Mamy nadzieję, że nowe smakołyki dla konia przypadną do gustu Waszym końskim milusińskim. Pamiętajmy również, że tylko naturalne, ekologiczne i zdrowe przysmaki dla konia mogą stanowić prawdziwie naturalną nagrodę dla konia. Polecajmy więc wszystkim produkowane z ekologicznych składników cukierki dla konia firmowane Końskimi Smaczkami.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.