Rekomendacje

Żaneta Niczyporuk – Trela. Zawodnik WKKW

Żaneta Niczyporuk - Trela. Zawodnik WKKW

W imieniu swoim i całego zespołu startującego pod moim banerem dziękuję za aktywne włączanie się firmy Końskie Smaczki w pomoc w procesie treningu i startów moich koni w imprezach WKKW. Paweł i Aleksandra są ze mną od początku. Wspierali mnie w dobrych i złych chwilach. Uczestniczą w życiu jeździeckim naszego kraju w wielu aspektach. Jestem dumna i szczęśliwa z tego, ze jesteśmy przyjaciółmi koni oraz razem kroczymy ta droga. Życzę Wam wiele sukcesów w realizacji planów osobistych i biznesowych. Nieustannie Wam kibicuje, tak jak Wy mnie. Dziękuję, ze jesteście :)

Wydawnictwo Chelmek.info

Wydawnictwo Chelmek.InfoDziękujemy Końskim Smaczkom za wsparcie finansowe dla naszego Teamu Jeździeckiego podczas zawodów. Końskie Smaczki wspierają nas zarówno poprzez dotacje finansowe jak i rzeczowa w naszej przygodzie jeździeckiej.

Ośrodek Jeździecki Ikarion w Bobrku (k. Oświęcimia)

Ośrodek Jeździecki Ikarion w Bobrku (k. Oświęcimia)Polecamy Końskie Smaczki całymi cztero – kopytnymi sercami – nie dość że zdrowe to jeszcze nie obciążające kieszeni jeźdźców! Szybka dostawa. polecamy. www.ikarion.pl