Jesteśmy dystrybutorem olejów sojowych oraz octów dla koni produkcji belgijskiej i kanadyjskiej. Chcielibyśmy zainteresować Państwa wprowadzeniem ich do oferty Państwa sklepu na bardzo atrakcyjnych warunkach. W swojej ofercie posiadamy oleje sojowe surowe nierafinowane dla koni, oleje sojowe surowe nierafinowane z ekstraktem z czosnku dla koni, oleje sojowe surowe nierafinowane z ekstraktem z miodu dla koni, ocet jabłkowy dla koni, ocet z miodu pitnego dla koni oraz wyciąg z fioletowego czosnku dla koni.

Wszystkie towary posiadają niezbędne certyfikaty, badania weterynaryjne, numery weterynaryjne, są dopuszczone do stosowania w hodowli koni.

Ceny netto jakie oferujemy partnerom to odpowiednio:

Istnieje możliwość konfekcjonowania w butelkach 5L, 10L, 15L i 25L po jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.

Przy współpracy oferujemy dogodne warunki – wysyłka towaru w 24h, wydłużone terminy płatności oraz dogodne warunki wydawania towaru i rozliczeń. Dodatkowo dostarczamy pełną fotografię i opisy produktów do wykorzystania w sklepach internetowych, materiały reklamowe w postaci ulotek i gadżetów oraz w materiałach promocyjnych informujemy że towary „dostępne są sklepach jeździeckich (nazwa sklepu)”.

Uważamy, że oferta naszych „Smaczków – olejów i octów” byłaby świetnym uzupełnieniem oferty w Państwa sklepie. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie państwo na naszej stronie internetowej www.konskiesmaczki.pl. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości telefonicznie bądź mailowo. Zapraszamy również do polubienia naszego facebookowego fanepage, https://www.facebook.com/konskiesmaczki.

Z wyrazami szacunku,

Końskie Smaczki – naturalne przysmaki dla konia

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.