Praca zdalna z domu dla wszystkich pasjonatów jeździectwa! Pisanie tekstów o tematyce jeździeckiej! Jeśli masz dar pisania, lekkie pióro i słowotok ta oferta jest idealna dla Ciebie. Szukamy osób, które potrafią pisać teksty „o koniach”. Tematy dowolne. Można pisać o czyszczeniu, pielęgnacji, utrzymaniu, żywieniu, pastwiskach, padokach, treningu, zdrowiu, chorobach, sprzęcie jeździeckim i co tylko wpadnie Ci do głowy. Wiek nie gra tu roli. Możesz mieć naście lub dziesiąt lat. Ważne, żeby była chęć pisania. Jeśli masz taką chęć, skontaktuj się z nami. Lub poprzez Facebook, mailowo lub poprzez formularz kontaktu na naszej stronie.

Bardzo dogodne warunki wynagrodzenia. Proponujemy stawkę wstępną 2,00 złotych za tekst długości 1000 znaków. Teksty mogą mieć dowolną ilość znaków. Minimum 2000 znaków na 1 tekst a maksimum nie ma – im większy słowotok tym lepiej. Podsyłamy „słowa kluczowe” jakie można (ale nie trzeba) używać w tekstach, aby ułatwić Ci pracę. Teksty muszą być unikatowe – czyli pisane przez Ciebie. Nie mogą to być teksty przepisywane ani przeredagowywane. Czysta Twoja twórczość. Wypłata tygodniowa lub miesięczna – jak Ci pasuje.

A jeśli nie wiesz ile to jest 1000 znaków? Ten tekst tego ogłoszenia pisany w 1 minutę ma już długość 1286 znaków. Prawda, że warto?

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.