Dlaczego założono serwis polskikodeks.pl? Na takie pytanie istnieje jedna prosta odpowiedź: bo jest taka potrzeba. Ze względów zawodowych często musimy błyskawicznie odnaleźć konkretne i co ważne aktualne zapisy kodeksu karnego czy też innego kodeksu. A że kwestia bieżących artykułów jest bardzo istotna (dla przykładu kodeks cywilny rocznie zmieniany jest kilka razy), nie mogliśmy sobie pozwolić na używanie nieaktualnych przepisów. Podstawowe szukanie w internecie haseł typu „art. 312 kk” nie było możliwe. Nie było pewności, że wyszukany artykuł jest aktualny. Potrzebna był portal, co do aktualności której jest pewność, strona która prezentuje dane kodeksy, działy i rozdziały żeby można było ekspresowo przejść do wybranego artykułu. Tak właśnie powstał serwis http://polskikodeks.pl, by spełnić nasze wymagania. Serwis można zobaczyć pod linkiem http://polskikodeks.pl.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.