Pamiętajmy – nie śmiećmy Smaczkami. Dbajmy o swoje i końskie otoczenie. W myśl zasady Reduce – Reuse – Recycle.

Reduce – czyli redukowanie ilości powstających śmieci. Tutaj możemy popisać się tylko my. Zrezygnowaliśmy w tym miejscu z podwójnego opakowania na rzecz pojedynczego kartonowego z okienkiem. Więcej o opakowaniu można przeczytać tutaj: klik.

Reuse – czyli ponowne użycie. Zastanów się do czego możesz użyć opakowania po Smaczkach. To śliczne pudełko w piękne wzory z okienkiem. Zapewne może się do czegoś przydać.

Można w nim trzymać drobiazgi (gumeczki do końskiej grzywy, może kopystki, może szczotkę, lub też długopisy – zupełna dowolność). My dzięki tym pudełeczkom całkowicie zorganizowaliśmy sobie przestrzeń w biurze i w stajni.

Recycle – czyli ponowne przetworzenie. Pamiętajmy, że karton poddaje się całkowitemu recyklingowi. Wyrzucajmy go więc do pojemnika na papier.

…a okruszki i resztki z pudełka można rozsypać w miejscu gdzie zbierają się ptaki. One też będą wdzięczne za szczyptę Smaczków ;)

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.