Oferta partnerska

Jesteśmy producentem, wchodzącym na rynek, który w swojej ofercie proponuje naturalne przysmaki dla koni oraz oleje sojowe dla koni, surowe, nierafinowane, czyste lub z ekstraktami z czosnku lub miodu pitnego oraz ocet dla koni – ocet jabłkowy i ocet z miodu pitnego. Nasze Smaczki wyróżnia 100% naturalność składników. Pozbawione są w 100% cukru, soli, chemicznych polepszaczy smaku i zapachu, sztucznych aromatów i barwników. Owoce lub warzywa zawsze stanowią połowę składu produktu. Nasze „Smaczki” są odpowiedzią na potrzeby rynku, cechują się dużą świadomością potrzeb konia i ich właścicieli. W naszych produktach stawiamy na najwyższą jakoś składników, które pochodzą od zaufanych rolników. Dlatego są to niepowtarzalne smaczki na polskim rynku.

Przygotowaliśmy atrakcyjną i uczciwą ofertę dla naszych partnerów w biznesie. Jeśli jesteś:

– sklepem zoologicznym;
– sklepem jeździeckim;
– sklepem sportowym z akcesoriami jeździeckimi;
– ośrodkiem jeździecki, stajnią
– hodowcą, instruktorem, zawodnikiem;- prowadzisz własny sklep internetowy z produktami jeździeckimi;
– handlujesz na Allegro, E-bay czy też innej platformie sprzedażowej;
– jesteś hurtownikiem, dystrybutorem, detalistą;

…i chciałbyś / chciałabyś wprowadzić do swojej oferty sprzedaż Końskich Smaczków, to skontaktuj się z nami na adres mailowy kontakt[at]konskiesmaczki.pl bądź telefonicznie pod numer 534-923-513.

Uważamy, że oferta naszych „Smaczków” byłaby świetnym uzupełnieniem oferty w Państwa sklepie. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie państwo na naszej stronie internetowej. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości telefonicznie bądź mailowo. Czekamy i zapraszamy również do polubienia i śledzenia naszego facebookowego fanepage www.facebook.com/konskiesmaczki.