Nadal bardzo popularne są wszelkiego rodzaju konkursy organizowane rzez strony o tematyce jeździeckiej na portalu społecznościowym Facebook. Codziennie dostajemy kilka a nawet kilkanaście wiadomości o treści „zasponsorujecie mi konkurs FB?”. Postanowiliśmy usystematyzować informację o możliwości sponsoringu konkursów na Facebooku.

Po pierwsze i najważniejsze – nie sponsorujemy już rzeczowo konkursów FB. W ciągu ostatnich 2 lat zasponsorowaliśmy ponad 500 konkursów przekazując ponad 2000 paczek Smaczków na ten cel. Jednak nasza strategia marketingowa zmieniła się nieco w ostatnim czasie.

W chwili obecnej nadal otwarci na społeczność facebookową proponujemy inną formę współpracy przy konkursach. Otóż do każdego organizowanego konkursu na Facebooku przekazać kupony zniżkowe w wysokości 20% na zakupy w naszym sklepie. Zasady takiego sponsoringu są banalnie proste:

  • warunkiem jest aby biorący udział polubili naszą stronę Facebook: https://www.facebook.com/konskiesmaczki – spełnienie tego warunku skrupulatnie sprawdzamy i warunek ten musi być zawarty w treści postu konkursowego.
  • we wpisie konkursowym powinien pojawić się link do naszej strony na Facebooku (jak powyżej).
  • po zakończeniu konkursu administrator umieszcza informację o treści: „Dla wszystkich biorących udział w konkursie firma Końskie Smaczki przygotowała kupon zniżkowy na zakupy pysznych, zdrowych i naturalnych przysmaków dla koni. Kod kuponu to „FBLIKE”. Kupon do wykorzystania podczas zakupów na stronie Końskich Smaczków http://konskiesmaczki.pl – wpisujemy go podczas finalizowania zamówienia, co uprawnia nas do 20% zniżki na zakup ciasteczek dla koni.”.

Zapraszamy do kontaktu poprzez FB w celu omówienia szczegółów.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.