Nasze Smaczki jak doskonale wiecie nie zawierają żadnych konserwantów. Nie zawierają także soli. To wszystko sprawia, że są problematyczne w przechowywaniu. Muszą być stale w przewiewnym pojemniku i oddzielone od wilgoci. Nawet taki drobiazg jak brak soli w składzie nastręczał nam wiele trudności, gdyż Smaczki przez to były bardziej narażone na przetrzymywanie wilgoci i co za tym idzie narażone na drobnoustroje. Dlatego tak ważne było ich pakowanie.

Wszyscy nasi klienci pamiętają nasze stare opakowania. Papierowa torebka z okienkiem oraz karton, w który były pakowane Smaczki dla bezpieczeństwa podczas transportu.

Dla nas wydawało się to rozwiązaniem koniecznymi opakowania (przewiewność). Część klientów jednak twierdziła, że tak pakowane Smaczki nie wyglądają apetycznie. A zasługują na apetyczny wygląd. Odpowiadając więc na sugestie klientów, gdyż zawsze jesteśmy niezmiernie wdzięczni za opinię, przygotowaliśmy nowy rodzaj opakowania, który pojawił się u nas z dniem 1 lutego 2015 roku. Jest to kartonowe opakowanie z okienkiem. Również prezentujemy nową, kolorową etykietę. Dodatkowo, wspólnie z technologiem produkcji zmieniliśmy nieco skład. Ograniczyliśmy w składzie ilość oleju i zmieniliśmy lekko parametry wypiekania.. Wszystko to sprawiło, że smaczki nie zostawiają już nieprzyjemnych tłustych plamek na opakowaniu.

Nowe, lepsze opakowanie

Nowe, lepsze opakowanie

Nowe, lepsze opakowanie

Kartonik taki może służyć bezpiecznie do przechowywania Smaczków. Jest wygodny, łatwo się otwiera i zamyka, łatwo dosięgnąć do smaczków. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie przypadnie do gustów naszych klientów.

Oczywiście jak zawsze czekamy na Wasze opinie, sugestie, propozycje, za które jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.