Przedstawiamy Państwu głównych i honorowych bohaterów produkowanych przez nas pysznych i zdrowych Końskich Smaczków. Są to naturalne, ekologicznie uprawiane, zdrowe owoce i warzywa. Niepryskane i uprawiane bez sztucznych nawozów. Pyszne polskie jabłka dojrzewające na słońcu i zbierane z ziemi gdy natura stwierdzi, że to już ich czas, marchewki i buraki z własnych ekologicznych upraw oraz dojrzewające w słońcu plantacji „Fair Trade” banany od zaufanego dostawcy. Zdjęcia przedstawiają faktycznie wykorzystywane produkty. Nie ma w nich również ani grama retuszu niedoskonałości.

Naturalne swojskie jabłka prosto z sadu

Naturalne swojskie jabłka prosto z sadu

Może nie grzeszą urodą. Może i mają czarne ślady. Czasami też nabite siniaki. Ale to wszystko dlatego, że nie są pryskane i zbierane są z ziemi, gdy natura stwierdzi, że są wystarczająco dojrzałe. Może i nie wystartują w konkursie miss najpiękniejszego jabłka. Ale na pewno są to jabłka najzdrowsze i najsłodsze. Gdzie słodycz pochodzi ze słońca lata.

Cudne marchewki prosto z ogródka

Cudne marchewki prosto z ogródka

Podobnie jak jabłka, również i nasze marchewki do podręcznikowych nie należą. Ich zdjęcie raczej nie znajdzie się w Wikipedii. Pokraczne, uszkodzone kopaczką w trakcie wykopków, nie należą do najpiękniejszych. Ale podobnie jak nasze jabłka są esencją zdrowia, bez dodatków chemicznych, nie wiedzą co to nawóz sztuczny. A w smaku? Sama słodycz. Ich zapach natomiast nie jest do zastąpienia żadnym sztucznym aromatem.

Własnej uprawy czerwone buraczki

Własnej uprawy czerwone buraczki

Przyznać trzeba, że w przeciwieństwie do marchwi i jabłek buraki mamy wręcz idealne. Piękne i smaczne. Rosły w polu nie niepokojone przez z niecierpliwionego producenta, który czeka tylko na wykopanie i zysk. U nas mają czas aby w słońcu, w żyznej małopolskiej ziemi, dotrwać do czasu zbiorów i naturalnie dojrzewać. Również nie uprawiane z wykorzystaniem nawozów chemicznych.

Słodkie banany od zaufanego dostawcy

Słodkie banany od zaufanego dostawcy

Problem jest z bananami. Je musimy kupować. Mamy natomiast swojego ulubionego dostawcę. Kupujemy od niego tylko banany z upraw „Fair Trade”. Ważne jest da nas, aby ich producent prowadził swoją uprawę w zgodzie z naturą, ekologią oraz aby na swojej plantacji godnie wynagradzał swoich pracowników. Nie może również zatrudniać dzieci. To nam gwarantuje certyfikat Fair Trade.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.