Już 16 maja 2015 roku w S.J. Szarża, Popówek, odbędą się Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody, Liga Mazowsza oraz obchody XXX-lecia S.J. Szarża.

W programie: od 9.00 do 18.00 zawody „Liga Mazowsza”, o godzinie 16.00 pokaz Kadryla, 18.00 koncert zespołu „Z daleka od zgiełku”.

O północy wspólne odśpiewanie „Samosierry” oraz toast za zdrowie konia.

Ponadto: pokaz zdjęć i filmów z 30-letniej historii Klubu, kiermasz sprzętu jeździeckiego oraz pamiątek, barek, loteria fantowa, ognisko rocznicowe, wspólne śpiewy i tańce do białego rana.

W konkursach skokowych Końskie Smaczki przygotowały prezenty dla uczestników – paczki Końskich Smaczków.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do Stowarzyszenia Jeździeckiego Szarża w Popówku.

Liga Mazowsza - S.J.Szarża ze Smaczkami

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.