Końskie Smaczki 31 maja 2015 roku zagoszczą na zawodach towarzyskich w ujeżdżeniu i skokach przez przeszkody w swojej macierzystej stajni – Ikarion w Bobrku koło Oświęcimia (woj. małopolskie).

Organizatorem zawodów jest Klub Hippiczny Ikarion. Przygotowaliśmy paczki z nagrodami dla startujących zawodników.

Konkursy:

  • konkurs nr 1 Konkurs Tatarski;
  • konkurs nr 2 mini LL – wysokość przeszkód do 50 cm, dokładności;
  • konkurs nr 3 kl. LL – wys, przeszkód do 80 cm, dokładności;
  • konkurs nr 4 Ujeżdżenie L1;
  • konkurs nr 5 Ujeżdżenie L2;
  • konkurs nr 6 kl. L – wys. przeszkód do 100 cm – dokładności, z natychmiastową rozgrywką na zasadzie konkursu zwykłego;
  • konkurs nr 7 kl. P – wys. przeszkód do 110 cm – dokładności, z natychmiastową rozgrywką na zasadzie konkursu zwykłego;

W imieniu organizatorów zapraszamy na święto jeździeckie w Ikarionie

KoSm na zawodach w Ikarionie

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.