Tak to już jest na tym świecie, że co dobre to szybko trafia w ludzkie serca. Nie inaczej jest z Końskimi Smaczkami. Odpowiadając na potrzeby rynku pojawiamy się niebawem także na zagranicznych serwisach handlowych. Już od połowy grudnia ci z Was, którzy przebywają poza granicami Polski znajdą Końskie Smaczki na platformie sprzedażowej Ebay pod nazwą „Horses’s Delicacies – from the hores mouth”.

W chwili obecnej na zagraniczne rynki wchodzimy z pięcioma wiodącymi i niezwykle życzliwie przyjętymi produktami czyli:

  • olej sojowy surowy nierafinowany dla koni;
  • olej sojowy surowy nierafinowany dla koni z ekstraktem z czosnku;
  • olej sojowy surowy nierafinowany dla koni z ekstraktem z miodu pitnego;
  • ocet jabłkowy dla koni;
  • ocet z miodu pitnego dla koni;

Postanowiliśmy wejść na zachodni rynek z tymi produktami z kilku powodów. Na zachodzie konie karmione są świadomie olejami sojowymi (w przeciwieństwie do hodowli w Polsce, gdzie ciągle prym wiodą oleje rzepakowe i słonecznikowe przeznaczone do spożycia dla ludzi, które są wręcz zabójcze dla koni – o tym jak wpływają na konie, które nie posiadają woreczka żółciowego i nie są w stanie ich strawić przygotujemy osobny materiał) oraz uboższe w składniki oleje ryżowe (hit tego roku, czy słusznie?) oraz oleje lniane. Na zachodzi 90% stosowanych w hodowli olei to proponowane przez nas oleje sojowe. W Polsce dzięki naszym akcjom informacyjnym coraz więcej ludzi zaczyna stosować oleje sojowe, lecz nadal jest to garstka świadomych osób. Dlatego też rynek zachodni jest dla nas bardzo atrakcyjny, gdyż na tamtym rynku jest duża potrzeba nabywania najwyższej jakości olei sojowych surowych nierafinowanych dla koni. Kolejny czynnik, który skierował nas w stronę zagranicznego rynku to cena. Jesteśmy w stanie zaoferować ceny o 30-40% niższe (łącznie z przesyłką) od innych olei sojowych surowych nierafinowanych dostępnych na tamtych rynkach. Sprawi to, że jeszcze więcej hodowców sięgnie po ten rodzaj suplementów dla koni.

KoSm na ebay'u - Horses's Delicacies

Oczywiście nie zapominamy o rynku polskim. Dla nas on jest najważniejszy. Tutaj mamy swoich przyjaciół wśród klientów, odbiorców, sklepów. Tutaj mamy zawodników, za których trzymamy kciuki i tutaj też mamy to co w jeździectwie lubimy najbardziej – małe lokalne zawody jeździeckie, gdzie dzieciaki walczą z większą determinacją niż zawodnicy na zawodach Grand Prix.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.