Końskie Smaczki kolejny raz zawitają na Dolny Śląsk. Tym razem do stolicy województwa, Wrocławia, gdzie na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice rozgrywane będą II Mistrzostwa Kraju w jeździe bez ogłowia.

W dniach 25-26 kwietnia w Partynicach organizowane są już II zawody z serii Krajowych Mistrzostw w jeździe bez ogłowia. Zeszłoroczna impreza przyciągnęła sporą liczbę zawodników, ich koni oraz wypełniła po brzegi trybuny hali przy ul. Zwycięskiej 2 we Wrocławiu. Dyrektor Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice, p. Jerzy Sawka zapewnia przy organizacji drugiej imprezy z tej serii, że organizacja mistrzostw w jeździe bez ogłowia stanie się tradycją a zawody tego typu będą stałym elementem rozpoczynającego się sezonu w Partynicach.

W tym roku do imprezy przystąpią także Końskie Smaczki, które przygotowały dla zawodników i ich koni pyszne paczki z ciasteczkami dla koni.

Naturalne końskie przysmaki dla naturalnych jeźdźców.

W imieniu własnym, Końskich Smaczków, Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice, zawodników i koni serdecznie zapraszamy na imprezę. Bazując na doświadczeniach z 2014 roku można śmiało stwierdzić, że „będzie się działo”. Kolejny obowiązkowy punkt w kalendarzu miłośnika jeździectwa.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.