Przyjaciele Końskich Smaczków, dziękujemy za śledzenie naszego profilu na Facebooku (tutaj). Jest nas już tam prawie 1000! A jeszcze na początku 2015 roku było nas o połowę mniej. Dziękujemy za zainteresowanie Końskimi Smaczkami.

Miło widzieć, że tak lawinowo rośnie liczba osób zainteresowanych zdrowymi i ekologicznymi przysmakami dla koni. Zapraszamy kolejne osoby do śledzenia Końskich Smaczków. Jak zawsze pojawiać się będą ciekawe artykuły i nowości a na blogu kolejne poradniki pisane przez instruktorów jeździectwa, praktyków jeździectwa i weterynarzy.

Dziękujemy i zapraszamy.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.