Wysyłka i dostawa Końskich SmaczkówPakowanie Końskich Smaczków to również skomplikowana procedura. Ze względu na fakt, że nie używamy w swojej produkcji żadnych konserwantów czy też innych substancji zwiększających sztucznie termin przydatności do spożycia, sposób pakowania ma istotne znaczenie w przechowywaniu Końskich Smaczków.

Poniżej przedstawiamy proces pakowania na przykładzie Smaczków marchewkowych i opakowaniu 0,5kg.

Z piekarni Smaczki odbierane są w kartonach spożywczych pakowane po cztery kilogramy. W takich kartonach Smaczki „dochodzą” po wypieku i stygną. Do dalszego pakowania muszą trafić w ciągu 24h od daty wypieku.

Jak pakowane są Końskie Smaczki?

Następnie Smaczki pakowane są do papierowych torebek. Pakujemy je w 0,5kg opakowania (w paczce 1kg znajdują się dwa opakowania 0,5kg). Papierowe torebki zapewniają świeżość i możliwość oddychania Smaczków. Ewentualny nalot z tłuszczu (oleju) jest zjawiskiem naturalnym.

Jak pakowane są Końskie Smaczki?

Smaczki po zważeniu są etykietowane i wsadzane do kartonów. Kartony od spodu wyścielone są papierowymi chusteczkami.

Jak pakowane są Końskie Smaczki?

Ostatnim krokiem jest zamknięcie kartonów i przyklejenie etykiety zewnętrznej.

Jak pakowane są Końskie Smaczki?

Taki sposób pakowania Końskich Smaczków zapewnia im prawidłowe warunki do przechowywania oraz umożliwia naszym dostawcom bezpieczną wysyłkę naturalnych przysmaków dla konia.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.