Jeździectwo to fascynujące przeżycia z koniem. Niezależnie od tego czy chce się konkurować z innymi czy po prostu szuka się radości w kontaktach z koniem i w rekreacyjnej jeździe w klubie amatorskim.Najważniejsza jest harmonia między człowiekiem i wierzchowcem. Wymaga ona zarazem sporej wiedzy i umiejętności praktycznych. Z tych względów Niemiecki Związek Jeździecki zainicjował szeroko zakrojoną akcję szkoleniową patronując licznym seminariom pod nazwą „Jak lepiej jeździć konno”. Wzięły w nich już udział tysiące zainteresowanych. Niniejszy film jest dokumentacją seminarium jakie odbyło się w Federalnym Ośrodku Jeździectwa Wyczynowego w Warendorfie. Uzupełniają go fragmenty ze zbiorów Niemieckiego Związku Jeździeckiego prezentujące niektóre elementy wyszkolenia podstawowego.

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.