Przedstawiamy całkiem nowe Smaczki. Jest to owoc naszej współpracy z nowym kontrahentem. Produkowane przysmaki dla konia cechuje to co klienci pokochali u nas i cenią w naszych Smaczkach. Jak zawsze połowę składu stanowią owoce / warzywa. Mąka kukurydziana jak zawsze 40% składu a otręby 10% składu. Dodatkowo zdrowe jajka i olej słonecznikowy. Oraz to co nas wyróżnia – całkowity brak chemicznych dodatków.

Smaczki produkowane są w 3 smakach: marchewkowym, jabłkowym i buraczkowym. Nowością jest wprowadzenie „miksu smaczków” – czyli wszystkich trzech smaków w jednym opakowaniu.

Jeśli mowa o opakowaniach, to rezultatem pracy z nowymi technologami żywności jest rezygnacja z opakowań próżniowych na rzecz przewiewnych, perforowanych, papierowych. Niewielka zmiana, ale wydłuża termin przydatności do spożycia (wilgoć ze smaczków – bo nigdy nie wysuszy się ich w 100% – może wydostać się na zewnątrz). Dzięki temu Smaczki pozostają chrupiące przez dłuższy okres.

Całkiem nowe Smaczki

Całkiem nowe przysmaki dla koni od Końskich Smaczków

Mamy nadzieję, że nowe przysmaki dla koni produkowane przez Waszą ulubioną markę – Końskie Smaczki – przypadną Wam do gustu. Oczywiście liczymy na Wasze opinie, uwagi, propozycje, za które zawsze jesteśmy bardzo wdzięczni – bo to właśnie dzięki Wam i Waszym opiniom możemy doskonalić Smaczki dla Waszych a także naszych Kopytnych.

Zespół Końskie Smaczki

Końskie Smaczki - przysmaki, smakołyki, ciasteczka, nagrody dla koni

Odwiedź nasz sklep internetowy z przysmakami dla koni

Wszystkie teksty publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Nie kopiuj ich bez naszej zgody. Jeśli jednak uważasz tekst za bardzo wartościowy, skontaktuj się z nami. Możemy udostępnić Ci tekst. Napisz gdzie byłby opublikowany, na jakiej stronie oraz czy w całości czy w części. Udostępnimy ci możliwość użycia tekstu na swojej stronie pod warunkiem udostępnienia na stronie aktywnego linku do nas wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Powyższe teksty są autorstwa współpracujących z nami redaktorów. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność i prawdziwość podnoszonych w nich tez. Wszystkie informacje związanie ze zdrowiem koni powinny być weryfikowane u weterynarzy, informacje o szkoleniu z instruktorami a informacje prawne z prawnikami. Pamiętaj, że żadne teksty znalezione na jakiejkolwiek stronie nie dają gwarancji poprawności czy aktualności zawartych w nich twierdzeń i wszystko powinno być skonsultowane z profesjonalistami w danej dziedzinie.