Czyj to numer telefonu? To natrętni telemarketerzy

Czyj to numer telefonu? To natrętni telemarketerzy

Na podstawie danych portalu Ktoto.Info źródłem najbardziej nachalnego spamu telefonicznego na początku 2018 roku jest 20 numerów telefonicznych, które generowały ponad czterdzieści procent niechcianych połączeń telefonicznych. Portal Ktoto.Info opublikował na ten temat raport. Można więc śmiało zablokować niżej wymienione telefony, by wyłączyć blisko połowę połączeń telefonicznych z handlowcami i pozostałymi nachalnymi rozmówcami. Przedstawione numery to w kolejności:

Malowanie koni – o co w tym chodzi?

Malowanie koni – o co w tym chodzi?

Ostatnio w sieci głośno jest o akcji fundacji, która ma w swoich statutowych celach ratowanie koni prowadzonych na rzeź. Fundacja całe swoje wysiłki, siły i środki poświęciła na walkę z hotelem, który pozwolił dzieciakom wymalować kucyka w paski tygryska. W swojej akcji nasłała tysiące pseudo miłośników koni na hotel, kompletnie rujnując jego opinię. Dochodziło do tego, że cała ta horda życzyła wręcz śmierci osobom związanym z hotelem. Brakowało tylko pochodni w ich rękach i płonącego stosu z wielkim palem do nabijania na niego managerów hotelu. Trochę to zbyt daleko zaszło. Postaramy się więc napisać co nieco więcej o tak zwanym malowaniu koni. (więcej…)

Mój pierwszy Koń

Mój pierwszy Koń

Chciałabyś mieć własnego pierwszego konia? Powinno się w pierwszej kolejności nabyć poradnik pod tytułem „Mój pierwszy Koń”. Za wiele na świecie jest niedobranych par jeździec/koń. Większość z nas, związanych ze światem końskim praktycznie w co drugiej stajni dostrzeże mieszaninę złych cech w parze. Problem rozpoczyna się od kupujących konie, którzy nabyli konia, nie będąc na niego właściwie przygotowanym. Czasami było to chwilowe zauroczenie jeździectwem, które tak błyskawicznie, jak się pojawiło, tak szybko zniknęło. Również często była to także sytuacja materialna, która przerosła nowych właścicieli konia. Nie była na tyle ugruntowana, aby decydować się na koński. Czasami chodzi o złe dopasowanie charakterów, z czego rodzą się frustracje. Często również zdarza się, że ludzie nabywają chore wierzchowce. Osoby, które wydają tysiące złotych, nie robią podstawowych badań. To widać na każdym kroku.

Często też nowy posiadacz konia zakocha się od pierwszego wejrzenia w oglądanym wierzchowcu. Cóż, że wierzchowiec nie jest dopasowany wzrostem. Cóż, że wierzchowiec rusza się, jakby każda jego kończyna żyła innym, niezależnym życiem. Cóż, żewierzchowiec jest w „typie ujeżdżeniowym” i potyka się o każdy drąg, gdy potrzebujemy konia do uprawiania dyscypliny skoków przez przeszkody. Co z tego, że wierzchowiec temperamentem i charakterem nie leży temu jeźdźcowi. Wszak ma takie bajeczne skarpetki, latarnię i zapleciony ogonek. A także piękne umaszczenie. Te sytuacje obserwujemy na każdym kroku. Brak jest stajni, jakiej byśmy nie zwiedzili, w której nie znajdzie się takiego konia albo takiego jeźdźca. Z tego powodu powstał ten poradnik. Aby uświadamiać przyszłych jeźdźców, pomóc im w podejmowaniu świadomych decyzji o kupnie tego zwierzęcia i zabraniu na siebie półtonowego obowiązku. I do nich adresowana jest niniejsza książka. Do ludzi, którzy nabywają swojego pierwszego wierzchowca. Aby poprowadzić za rękę przez wszystkie etapy zakupu konia i aby pokazywać, z czym to się wiąże. Aby pokazać jak to wszystko wygląda.

Przede wszystkim, aby tonować emocje, bo decyzja o kupnie wierzchowca musi być chłodna i wykalkulowana. Brzmi to brutalnie? Tak właśnie jest. Zapraszam do zapoznania się z poradnikiem wszystkie osoby, które chcą świadomie zakupić swojego pierwszego konia wierzchowego. Pokażemy jak przejść przez wszystkie etapy podjęcia świadomej decyzji o zakupie konia i cały proces zakupu.

Przewodnik dla nabywających swojego pierwszego wierzchowca pod tytułem „Mój pierwszy Koń” jest do nabycia w serwisie http://zakupkonia.pl/ w wersji papierowej oraz formacie elektronicznym E-Book. Zapytaj też o książkę w ulubionych sklepach jeździeckich i księgarniach.

Prezentujemy USAcorp

Prezentujemy USAcorp

USAcorp.pl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą USAcorp.pl. Spółka specjalizuje się w: rejestracja spółek w Delaware, doradztwo podatkowe w USA i doradztwo prawne w Wyoming. Spółkę USAcorp cechuje rzetelność i niskie ceny oraz błyskawiczny czas wykonywania usług. Zapraszamy do współpracy.

Natrętni telemarketerzy i oferty handlowe

Natrętni telemarketerzy i oferty handlowe

Czy dobierze się ktoś w końcu do tych natrętnych telemarketerów? Człowiek nie może już spokojnie popracować, nie może spokojnie spędzić czasu z rodziną, nie może się zrelaksować. Wszystko dlatego, że kilka lub kilkanaście razy dziennie dzwonią telemarketerzy. (więcej…)

Sklep Jeździecki Champion24.pl

Sklep Jeździecki Champion24.pl

Pragniemy przedstawić Państwu zaprzyjaźniony z Końskimi Smaczkami sklep jeździecki Champion24.pl. Jest to internetowy sklep jeździecki, więc zamówienia można składać z dowolnego miejsca w kraju. Sklep cechuje się niskimi cenami, błyskawiczną realizacją zamówień, licznymi promocjami na sprzęt jeździecki i co najważniejsze bardzo szerokim asortymentem. Jeśli o asortymencie mowa, w sklepie można znaleźć:

  • Asortyment dla jeźdźca: bryczesy, koszulki konkursowe, fraki konkursowe, dodatki do odzieży konkursowej, koszulki, bluzy, kamizelki, kurtki, okulary jeździeckie, czapki jeździeckie, rękawiczki jeździeckie, podkolanówki jeździeckie, kaski i toczki, kamizelki ochronne, buty jeździeckie, sztylpy, baty, ostrogi i dodatki.
  • Asortyment dla konia: czapraki, nauszniki, kantary, uwiązy, frędzelki, derki, ochraniacze transportowe, ochraniacze, bandaże i owijki, podkładki, siodła i osprzęt, strzemiona, ogłowia, wędzidła, lonżowanie, czyszczenie konia, pielęgnacja sierści, pielęgnacja kopyt oraz pielęgnacja zdrowia.
  • Witaminy, suplementy, dodatki paszowe, smakołyki: naparat mięśniowy, dermatologia, energia, wspomaganie stawów, odporność, kopyta, stres, układ oddechowy, układ pokarmowy, elektrolity
  • Asortyment do stajni: artykuły stajenne i pielęgnacja skóry

Sklep mieści się pod adresem http://champion24.pl – zapraszamy.