Natrętni telemarketerzy i oferty handlowe

Natrętni telemarketerzy i oferty handlowe

Czy dobierze się ktoś w końcu do tych natrętnych telemarketerów? Człowiek nie może już spokojnie popracować, nie może spokojnie spędzić czasu z rodziną, nie może się zrelaksować. Wszystko dlatego, że kilka lub kilkanaście razy dziennie dzwonią telemarketerzy. (więcej…)

Sklep Jeździecki Champion24.pl

Sklep Jeździecki Champion24.pl

Pragniemy przedstawić Państwu zaprzyjaźniony z Końskimi Smaczkami sklep jeździecki Champion24.pl. Jest to internetowy sklep jeździecki, więc zamówienia można składać z dowolnego miejsca w kraju. Sklep cechuje się niskimi cenami, błyskawiczną realizacją zamówień, licznymi promocjami na sprzęt jeździecki i co najważniejsze bardzo szerokim asortymentem. Jeśli o asortymencie mowa, w sklepie można znaleźć:

  • Asortyment dla jeźdźca: bryczesy, koszulki konkursowe, fraki konkursowe, dodatki do odzieży konkursowej, koszulki, bluzy, kamizelki, kurtki, okulary jeździeckie, czapki jeździeckie, rękawiczki jeździeckie, podkolanówki jeździeckie, kaski i toczki, kamizelki ochronne, buty jeździeckie, sztylpy, baty, ostrogi i dodatki.
  • Asortyment dla konia: czapraki, nauszniki, kantary, uwiązy, frędzelki, derki, ochraniacze transportowe, ochraniacze, bandaże i owijki, podkładki, siodła i osprzęt, strzemiona, ogłowia, wędzidła, lonżowanie, czyszczenie konia, pielęgnacja sierści, pielęgnacja kopyt oraz pielęgnacja zdrowia.
  • Witaminy, suplementy, dodatki paszowe, smakołyki: naparat mięśniowy, dermatologia, energia, wspomaganie stawów, odporność, kopyta, stres, układ oddechowy, układ pokarmowy, elektrolity
  • Asortyment do stajni: artykuły stajenne i pielęgnacja skóry

Sklep mieści się pod adresem http://champion24.pl – zapraszamy.

Sesja zdjęciowa z koniem

Sesja zdjęciowa z koniem

Spotkałam stronę internetową horsemodel.pl na której oferowane są bardzo ciekawe usługi. Otóż można sobie wynająć konie do sesji fotograficznej. Oferują konie do ślubnych zdjęć, do zdjęć komercyjnych także do zwykłych sesji zdjęciowych. W swojej ofercie mają dwa konie, jeden kasztanowaty drugi kary czyli czarny, wraz z opiekunami, ewentualnym transportem konia i przygotowaniem konia do sesji zdjęciowej oraz ze sprzętem końskim. Do tego wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Ich ofertę można opisać następująco. Fotografie ślubne z koniem. Każda z nas nie marzy o pięknych zdjęciach z końmi w oszałamiającej białej sukni ślubnej u boku przystojnego faceta. Taką możliwość zapewne mamy wyłącznie jeden raz w swoim życiu, że zrobimy sobie sesję fotograficzną tak jak tego chcemy. Mowa tu o fotografiach ślubnych i ślubnej sesji zdjęciowej. dzięki Horse Model każda miłośniczka koni, nawet jeśli nie ma własnego rumaka, może mieć takie fotografie dzięki możliwości wypożyczenia konia do sesji fotograficznej. W HorseModel oferują możliwość wynajęcia dwóch koni po jednym dla pana młodego i pani młodej, do przeprowadzenia ślubnej sesji fotograficznej. Sesja zdjęciowa może odbyć się z końmi w stadninie pod Krakowem, na terenie przyległym do stajni lub też gdziekolwiek indziej, ponieważ jest możliwość przewiezienia koni. Można więc nie tylko marzyć o ślubnej sesji fotograficznej z koniem ale też zrealizować swoje marzenie o ślubnych fotografiach konno. Wynajem koni do sesji zdjęciowej – czyli zrób sobie swoją własną sesję fotograficzną z końmi. Szukasz pomysłu na sesję fotograficzną? Jesteś fotografem, modelką lub modelem? A może zajmujesz się robieniem zdjęć amatorsko ale potrzebujesz nowych modeli do swoich sesji fotograficznych? Dzięki horsemodel.pl możesz wynająć sobie konie na własną sesję zdjęciową. Fotografie reklamowe z końmi – a może szukasz nowego spojrzenia na zdjęcia produktowe, zdjęcia do katalogów albo zdjęcia reklamowe? Możesz je zrobić z wykorzystaniem konia. Konie świetnie się sprzedają przy fotografiach wszelakich towarach i usługach. Zaczynając od produktów folkowych i pospolitych a kończąc na produktach ekskluzywnych. Masz więc pełne pole do popisu i wykorzystania konia w reklamie twojego biznesu lub biznesu twojego zleceniodawcy. Charakterystyka usług znajduje się na stronie Horse Model.

Paka jeździecka – podstawowe informacje

Paka jeździecka – podstawowe informacje

Dzisiejszy artykuł poświęcimy temu co jest bardzo ważne dla każdego koniarza gadżeciarza. Jest to niezbędny ekwipunek, gdy już mamy komplety szczotek, czapraków, ochraniaczy, owijek, smarowideł i innych rzeczy, gdy już nie mamy gdzie tego poukładać i zawsze chcemy mieć wszystko pod ręką. Jest to także niezbędny ekwipunek, gdy jeździmy na zawody jeździeckie ze swoim koniem i ciężko jest zabrać wszystko co potrzebne ze sobą a kompletowanie sprzętu na zawody mamy tak zorganizowane, że zawsze o czymś zapomnimy. Tak, w tym artykule głównym bohaterem będzie paka jeździecka.

Czym więc są paki jeździeckie dla koniarza? W skrócie paka jeździecka to nic innego jak szafka na sprzęt jeździecki dla naszego konia. To krótko mówiąc szafka jeździecka gdzie pomieścimy cały swój koński dobytek. Czym musi się więc charakteryzować paka jeździecka? Jeśli ma to być tylko szafka na stajnię to musi być solidna, wytrzymała i pojemna. Musi być odporna na wilgoć i mróz. Może, ale nie musi, być mobilna. Najczęściej taka szafka do stajni stoi sobie gdzieś w rogu stajni bądź siodlarni i służy nam do zebrania w jednym miejscu całego sprzętu. Nie musi być też lekka, gdyż zazwyczaj nie przenosimy jej z miejsca na miejsce. W większości przypadków rolę szafki na stajnię pełnią stare meble przytargane gdzieś z domu po remoncie lub wymianie mebli. Inaczej ma się sprawa, gdy potrzebna jest nam paka jeździecka na zawody, gdzie musimy w mobilny sposób przetransportować cały swój sprzęt. W takim przypadku liczy się to, aby szafka była lekka, miała dobry system transportu (dobre kółka od spodu), aby mieściła się w koniowozie lub bukmance i aby zawierała w sobie wszystko to co potrzebujemy na zawodach. Często pojawia się też pytanie: paka jeździecka drewniana czy metalowa? W gruncie rzeczy jest to bez znaczenia. Waga paki jeździeckiej metalowej o grubości blachy 1mm nie różni się znacząco od paki jeździeckiej drewnianej ze sklejki 10mm. Obie są też równie sztywne i równie pojemne. Oczywiście istnieją osoby preferujące szafki metalowe i osoby preferujące szafki drewniane, ale to taki sam podział jak na jeźdźców lubiących strzemiona metalowe, aluminiowe albo z tworzyw sztucznych. Rzecz gustu. Jedyne co nas interesuje to paka jeździecka przenośna – musi być mobilna.

Jak zawsze przy sprzęcie jeździeckim pojawia się też kwestia zakupu i ceny. A więc ile kosztuje paka jeździecka? Jak z każdym sprzętem jeździeckim tak i w przypadku pak jeździeckich cena bywa różna. Cena paki jeździeckiej zaczyna się od 1250,00 złotych za najprostszą pakę z bardzo cienkiej blachy 0.8mm i bez żadnych dodatków a górnej granicy cenowej nie ma. Wszystko zależy z jednej strony od materiałów i wyposażenia paki oraz od marży, które to marże w końskim biznesie są astronomiczne.

Kolejnym ważnym pytaniem podczas zakupu paki jeździeckiej jest zagadnienie gdzie kupić pakę jeździecką. W internecie jest wiele ofert zakupu szafek jeździeckich. Są to zarówno nowe paki jeździeckie jak i używane paki jeździeckie. Taka używana paka jeździecka też może spełnić nasze oczekiwania więc czasami warto taką kupić. Można próbować szukać paki jeździeckie na allegro albo też w sklepach jeździeckich. Można też poszukać w Google, gdyż wielu producentów nie sprzedaje swoich produktów ani na allegro ani w sklepach jeździeckich tylko na własnych stronach internetowych. Można też szukać na stronach specjalistycznych sklepów, które w swojej ofercie posiadają tylko i wyłącznie paki jeździeckie różnych producentów zebranych w jednym miejscu. To najlepszy sposób na porównanie ofert pak jeździeckich. A można spróbować choćby tutaj: pakijezdzieckie.pl. Podsumowując. Gdzie kupić paki jeździeckie? Najprościej w internecie.

Odznaka jeździecka – po co mi to?

Odznaka jeździecka – po co mi to?

Zbliża się sezon – oprócz startów w zawodach w kalendarzach jeździeckich pojawiają się również terminy egzaminów do odznak. Tylko po co ta odznaka? Głównym celem wprowadzenia odznak przez Polski Związek Jeździecki było uświadomienie i zwrócenie uwagi na poprawne użytkowani koni wierzchowych, poprawa bezpieczeństwa i jakości prowadzonych zajęć w certyfikowanych ośrodkach jeździeckich./p> (więcej…)

Informacje dla laików – jak zachować się w stajni?

Informacje dla laików – jak zachować się w stajni?

Dzisiaj post dla osób, które z jeździectwem nie mają zbyt wiele do czynienia lub dla tych, którzy swoją jeździecką przygodę dopiero rozpoczną. Stajnia to dosyć specyficzne miejsce, dzielą się tu miejscem konie, ludzie i czasem inne zwierzęta takie jak psy i koty. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że stajnia to miejsce zamieszkania koni – my jesteśmy tam gośćmi i powinniśmy zachowywać się tak, żeby gospodarzom nie zaburzyć spokoju w ich własnym domu. Wobec tego jakie zachowania są akceptowalne, a jakie nie? (więcej…)